Getin Bank ponownie potwierdził swoją wysoką pozycję w środowisku bankowym, zdobywając pierwsze miejsce w wydanym przez TotalMoney.pl rankingu kredytów gotówkowych.

Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta w Getin Banku jest niższa nawet o 700 zł od ofert konkurencji. Najniższe na rynku oprocentowanie nominalne i miesięczna rata, w połączeniu z zerową prowizją to najważniejsze atuty zwycięskiej oferty Getin Banku.

W podsumowującym styczeń rankingu TotalMoney.pl eksperci wzięli pod uwagę oferty kredytów gotówkowych 22 wiodących banków. Przyjęli, że o kredyt w wysokości 5 000 zł z okresem spłaty ubiega się klient zarabiający 4 050 zł netto i zatrudniony na umowę o pracę.

Getin Bank zaproponował miesięczną ratę w wysokości około 437 złotych. Jeśli dodamy, że prowizja Banku wynosi 0 procent, a oprocentowanie nominalne wynosi jedynie 8,7 procent, dostaniemy najbardziej atrakcyjną propozycję kredytową na rynku. Całkowita suma do zapłaty przez Klienta w Getin Banku wynosi niecałe 5 239 złotych i jest o przeszło 700 złotych niższa od całkowitej kwoty do zapłaty w banku z ostatniej pozycji w rankingu.

Getin Bank prowadzi w rankingu kredytów gotówkowych
Tagi:    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *